Oficjalna strona Krajowej Rady Spółdzielczej  |  ogólnopolski portal spółdzielczy KRS 03 KRS 04 KRS 05  KRS 06 KRS 07   

Get Adobe Flash player

 

Od 18 lat Krajowa Rada Spółdzielcza z myślą o spółdzielcach wydaje miesięcznik „Tęcza Polska”. Na bieżąco informuje w nim swoich Czytelników o najistotniejszych wydarzeniach w ruchu spółdzielczym, o bieżących pracach Krajowej Rady Spółdzielczej, jej stanowiskach i inicjatywach. Piszemy również o tym, co dzieje się w Sejmie i Senacie oraz innych ważnych dla naszego środowiska ośrodkach decyzyjnych. Zamieszczamy informacje branżowych związków spółdzielczych, analizy dotyczące prawnych aspektów działalności spółdzielni. Stałymi rubrykami są: „Paragraf Spółdzielczy” i „Vademecum Księgowego” które pozwalają uzyskać fachowe porady prawne dotyczące spółdzielczości. Prezentujemy też wypowiedzi czołowych polityków.

Redakcja „Tęczy Polskiej”, wchodząca w skład Zespołu Samorządu i Promocji KRS jest również inicjatorem różnych przedsięwzięć i imprez m.in. „Spółdzielczej Spartakiady Zimowej” i „Międzynarodowego Festiwalu Spółdzielczych Zespołów Artystycznych”. Jesteśmy również inicjatorami dorocznego Konkursu dla najlepszych spółdzielczych menedżerów: „Menedżer-Spółdzielca”, „Prymus Roku” i ,,Samorządowiec Spółdzielca”

 

Redaktor naczelny: Klementyna Zygarowska-Tomza

 

Kontakt:

Magazyn "Tęcza Polska"
00-013 Warszawa, ul. Jasna 1 
tel./faks: 22 828 65 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Magazyn dostępny jest wyłącznie w prenumeracie!

Koszt rocznej prenumeraty to tylko 63 zł półrocznej - 31,5 zł (cena zawiera VAT).

Zamówienia prosimy przesyłać pod adres redakcji - pocztą, faksem lub poprzez e-mail.

 

druk zamówienia na 2017 r.